آخرین اخبار

ریگی: گل محمدی چند بار برای آمدنم به پرسپولیس صحبت کرده بود

بازیکن باشگاه پرسپولیس گفت: چندسال بود که گل محمدی با من برای پرسپولیسی شدن حرف می‌زد اما این اتفاق امروز رخ داد و امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.

اشتراک گذاری
15 تیر 1402
کد مطلب : 5984

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسعود ریگی پس از ثبت قرارداد دو ساله با  پرسپولیس اظهار داشت: اول از همه از یحیی گل‌محمدی که باز هم به من لطف داشت تشکر می‌کنم و بعد از همکاری که در پدیده مشهد با یکدیگر داشتیم باعث افتخار من است که بار دیگر در خدمت یحیی گل‌محمدی باشم. امیدوارم بتوانم همانطور که در این چند سال هر تیمی که بودم بازیکن مسئولیت‌پذیری بودم در  پرسپولیس هم اینگونه باشم و تمام فکر و ذکرم تمرین کردن و فوتبال باشد. سعی می‌کنم تمام کارهایم را بدون حاشیه دنبال کنم و در ادامه هم بتوانم به تیم  پرسپولیس کمک کنم تا نتایج خوبی را کسب کند.

وی در ادامه در خصوص همکاری با یحیی گل‌محمدی گفت: یحیی گل‌محمدی همیشه به من لطف داشته و در این سال‌ها چند باری هم برای آمدنم به  پرسپولیس با من صحبت کرد اما این اتفاق امسال رخ داد و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد یحیی را بدهم. همه اتفاقات شاید یکی دو روز بیشتر طول نکشید و توافق من با باشگاه  پرسپولیس هم خیلی سریع رخ داد. من در این چند سال به کاری که انجام می‌دادم متعهد بودم و امیدوارم در  پرسپولیس هم این اتفاق برایم بیفتد.

بازیکن  پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا می‌تواند در ادامه هم به تیم ملی کمک کند یا خیر، عنوان کرد: دعوت شدن به تیم ملی افتخار هر بازیکنی است و اگر من هم به  تیم ملی دعوت شوم سعی می‌کنم کمک کنم و بهترین خودم باشم. دیده شدن در پرسپولیس خیلی بیشتر از جای دیگر است و امیدوارم در ابتدا به پرسپولیس کمک کنم و اگر خدا خواست و به تیم ملی دعوت شدم، به تیم ملی کشورم کمک کنم.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =