آخرین اخبار

مظاهری: رحمتی جز ۳ دروازه‌بان برتر ایران بود

دروازه بان تیم نساجی مازندران گفت: رقابتی با رحمتی نداشتم و او جزء ۳ دروازه‌بان برتر ایران بود.

اشتراک گذاری
13 تیر 1402
کد مطلب : 5946

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رشید مظاهری در حاشیه تمرین تیم نساجی مازندران اظهار داشت: شرایط خوبی در تیم داریم روزانه دو جلسه تمرین پرفشار انجام می دهیم و خودم هم شرایط خوبی دارم و تمرین می کنم.

وی در مورد اینکه در گذشته وقتی جوان تر بودید با رحمتی برای حضور در تیم ملی رقابت داشتید گفت: اول اینکه هنوز جوان هستم و رقابتی که با آقا سید نداشتم رحمتی جز سه دروازه بان برتر کشورمان بود و باعث افتخارم است. هرجا بودیم اقا سید رحمتی گلر اول بودند.

دروازه بان نساجی در مورد جدایی بیرانوند از پرسپولیس و احتمال حضورش در استقلال گفت: اگر سوالی در خصوص تیم نساجی دارید در خدمت هستم. از وضعیت بیرانوند خبری ندارم و دنبال هم نمی کنم و نمی دانم در چه مرحله ای است که بخواهم در موردش صحبت کنم.

وی در مورد صحبت با اشکان گفت: او رزومه مشخصی دارد و با چند دروازه بان که کار کردند جز بهترین ها بودند. امسال  همه چیز در نساجی برایم فراهم است از مربی دروازه بانی تا سرمربی و تیم و یک تیم آسیایی داریم و شرایط تیم عالی است.

مظاهری در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه فصل آینده در لیگ قهرمانان ستاره های بزرگی در تیم های عربستانی حضور دارند،عنوان کرد: باید خیلی کار کنیم تا به آن سطح برسیم آنها کار اشتباهی انجام نمی دهند که می گویید با حضور ستاره ها این لیگ تبدیل به لیگ قهرمانان اروپا شده بلکه این ما هستیم که باید خودمان را برسانیم. ما هم تمام تلاش مان را می کنیم.

دروازه بان نساجی در مورد اینکه فکر می کند با نساجی به اوج برگردد و دوباره به تیم ملی برسد، گفت: واقعیتش این است که من همیشه انتقاد پذیر هستم اما یک چالش در فوتبالم داشتم ولی اسمش را افت نمی گذارم و امسال همه چیز برایم فراهم است و همه چیز به خودم بستگی دارد و باید تلاشم را بکنم.

وی در مورد اینکه فصل گذشته کنت دروازه بان فولاد گفته بود صحبتی در مورد مظاهری ندارم و در نیم فصلی که با سپاهان بودید مشکلی بود، گفت:  بنه من نیم فصل در سپاهان بودم و او هم نیمکت نشین بود  و پسر خوبی هم هست.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 8 =