آخرین اخبار

نوسان اندک سکه /رشد محدود قیمت دلار

اقتصادنیوز : قیمت طلا ۱۸ عیار و قیمت سکه در معاملات امروز ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ریزش کرد و نرخ دلار در بازار متشکل ارزی و صرافی ملی رشد محدودی را ثبت کرد.

اشتراک گذاری
28 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 572

به گزارش اقتصادنیوز ؛ قیمت اونس طلا  عصر امروز  تقریبا ۳ دلار از روز گذشته پایین تر بود و با  ۱۸۱۹ دلار معامله شد.

برگشت قیمت سکه به کانال ۱۳ 

در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا ۱۸ عیار  و قیمت سکه  ریزش کرد . قیمت طلا ۱۸ عیار  عصر امروز در مقایسه به روز گذشته ۱۰  هزارو و ۱۰۰ تومان ارزان تر بود و با قیمت ۱ میلیون و ۳۵۳ هزار و ۶۰۰ تومان به فروش رسید. 

قیمت سکه هم در ابتدای معاملات نقدی امروز از کانال ۱۴ میلیون تومان به کانال ۱۳ میلیون برگشت و با ۶۰ هزار تومان کاهش به قیمت ۱۳ مییون و ۹۴۰ هزار تومان معامله شد. سکه در نیمه روز دوباره عقب نشینی کرد و بر روی ۱۳ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان قرار گرفت اما در انتهای معاملات نقدی با قیمت ۱۳ میلیون  ۹۴۰ هزار تومان معامله شد. 

رشد محدود قیمت دلار متشکل و صرافی  

نرخ دلار در بازار متشکل ارزی هم امروز با ۲۵ هزار و ۴۹۴  تومان آغاز به کار کرد که در مقایسه با قیمت روز گذشته ۴ تومان پایین رفته بود. نرخ دلار متشکل در نیمه روز رشد اندکی را ثبت کرد و بر روی  ۲۵ هزار و ۵۰۹ تومان  قرار گرفت. اسکناس آمریکایی در انتهای روز با ۱۶ تومان رشد به قیمت ۲۵ هزار و ۵۱۴ تومان  معامله شد. 

قیمت دلار صرافی هم عصر امروز با ۲۵ هزار و ۶۴۲ تومان مبادله شد که نسبت به روز قبل  ۱۶ تومان بالا تر بود. قیمت دلار نیما هم امروز ۲۵ هزار تومان بود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =