آخرین اخبار

شلیک مرگبار به باجناق با کلاشینکف در کرمانشاه

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: مردی که، باجناق خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

اشتراک گذاری
30 فروردین 1402
کد مطلب : 4566

۱۳۰۴۱۱۲

۳۰ فروردین ۱۴۰۲ – ۱۳:۲۵

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: مردی که، باجناق خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

رکنا: علی کرمی رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پس از وقوع قتل جوان ۳۶ ساله در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای فنی اطلاعاتی و در تحقیقات گسترده خود موفق به شناسایی قاتل شدند که جوانی ۳۴ ساله است و او را در عملیاتی دستگیر کردند.

 رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب قتل باجناق خود اعتراف کرده، افزود: این شخص عنوان کرده در روز حادثه، چند نفر به درب منزل مقتول آمده‌اند که با آن‌ها سر یک قطعه زمین اختلاف داشته‌اند، از همین رو مقتول با وی تماس گرفته و کمک خواسته است.

وی افزود: با یک قبضه اسلحه کلاشینکف به منزل باجناقش رفته اما عنوان کرده نیازی به استفاده از اسلحه نیست ولی چون سلاح از قبل مسلح شده بود در کشمکش میان آن دو، ناخواسته تیری شلیک و به سینه مقتول برخورد کرده و باعث فوتش شده است.

کریمی افزود: ماموران پلیس آگاهی در ادامه جستجوهای خود موفق به کشف اسلحه کلاشینکف، یک تیغه خشاب و چند عدد فشنگ شده و پس از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص آن را برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی ارجاع داده‌اند.

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =