آخرین اخبار

آخرین حضور دروازه‌بان ایرانی در تمرین بواویشتا/ بیرانوند یکشنبه به ایران بازمی‌گردد

دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال بواویشتا با انتشار پیامی از این تیم جدا شد.

اشتراک گذاری
22 اردیبهشت 1401
کد مطلب : 448

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال بواویشتا پرتغال امروز آخرین تمرین خود را قبل از دیدار با توندلا در هفته پایانی لیگ برتر پرتغال انجام داد.

علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش کشورمان که یک فصل به صورت قرضی از آنتورپ بلژیک به بواویشتا محلق شده است، پس از این تمرین با انتشار یک استوری با هواداران تیم پرتغالی خداحافظی کرد. صفحه اینستاگرامی اش با هواداران  تیم پرتغالی خداحافظی کرد.

 بیرانوند که به دلیل برخی مسائل خیلی کم برای بواویشتا بازی کرد، ضمن ناراحتی این موضوع به هواداران تیمش گفته در ادامه درباره این اتفاقات توضیح خواهد داد.

البته باشگاه بواویشتا برای ادامه حضور بیرانوند در این تیم باید مبلغ یک میلیون یورو به آنتورپ پرداخت می‌کرد که به دلیل مشکلات مالی نتوانست این کار را انجام بدهد. ضمن اینکه این مشکلات مالی دردسرهای زیادی را برای بیرانوند بابت تأخیر در پرداخت مطالباتش ایجاد کرد.

ظاهراً این باشگاه در شرایطی که قرار بود ۲۰ روز پس از ثبت قرارداد با دروازه بان ایرانی ۵۰ هزار یورو به وی پرداخت کند با وجود گذشت حدود ۸ ماه از آن تاریخ این مبلغ را هم تاکنون پرداخت نکرده است.

بیرانوند قرار است پس از اتمام لیگ پرتغال روز یکشنبه برای استراحتی کوتاه در کنار خانواده اش و در ادامه حضور در اردوی تیم ملی به کشورمان بازگردد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + هفده =