جدیدترین خبرها

۱۰۸ خانه هلال در کهگیلویه و بویراحمد به مردم خدمات رسانی می‌کنند

یاسوج – ایرنا – مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد با اشاره راه اندازی ۱۰۸ خانه هلال در سطح استان گفت: این خانه ها خدمات امدادی و معیشتی به متقاضیان ارایه می دهند.

اشتراک گذاری
14 آذر 1400
کد مطلب : 428587

به گزارش ایرنا ، سید امان الله جهان بین روز یکشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها ، اظهارداشت: خانه‌های هلال با هدف آماده سازی فرد، خانواده و محله در برابر خسارات ناشی از عوامل طبیعی، حوادت و بلایا دایر شده و در نقاط مختلف روستاییی استان در حال فعالیت هستند.

وی بیان کرد: در این خانه ها علاوه بر خدمات امدادی ومعیشتی آموزش های مختلف برای مقابله با انواع بحران  نیز ارایه می شود.

جهان بین اجرای طرح‌های سلامت محور در مناطق کمتر برخوردار استان، اجرای طرح حمایت ماندگار، جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی و توزیع بین زلزله زدگان شهرستان دنا، جذب کمک‌های خیران و توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان ویروس کرونا در قالب طرح کمک‌های مومنانه و تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی بین بیماران خاص، سرطانی در  کهگیلویه و بویراحمد از دیگر خدمات هلال اهمر طی این سالها اعلام کرد.

وی ادامه داد: ‌تلاش می‌شود ضمن توان‌افزایی و هم‌افزایی از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و امکانات ارایه خدمات ‌بشردوستانه و عام‌المنفعه از سوی داوطلبان هلال‌احمر در خانه‌های هلال شهری و روستایی برای ‌خدمت‌رسانی بیشتر و مطلوب‌تر به نیازمندان و آحاد مختلف جامعه بهره برده شود.

استان ۷۱۳ هزار نفری کهگیلویه وبویراحمد داری ۹ شهرستان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.