جدیدترین خبرها

هاشمی: فضای ایجاد شده روی تیم ملی بسکتبال منفی بود

سرمربی تیم ملی بسکتبال بعد از پیروزی برابر بحرین با تمجید از عملکرد شاگردان نسبت به فضای ایجاد شده برای تیمش انتقاد کرد و گفت: جامعه بسکتبال فضایی منفی ایجاد کرد.

اشتراک گذاری
05 آذر 1400
کد مطلب : 428044

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال ایران امروز جمعه در اولین دیدار خود در مسابقات انتخابی جام جهانی به مصاف بحرین رفت و مقابل این تیم به برتری دست یافت.
مصطفی هاشمی سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از این دیدار که در سالن بسکتبال آزادی برگزار شد با تاکید بر اینکه شاگردانش دیدارسختی برگزار کردند، گفت: در شرایطی برنده بازی شدیم که توپ های لو رفته زیادی داشتیم، این مشکل باید برای دیدارهای بعد برطرف شود.
وی با اشاره به اینکه ملی پوشان ایران در ریباند نسبت به بحرینی ها عملکرد بهتری داشتند، در مورد شکست در کوارتر پایانی خاطرنشان کرد: در مجموع برنده بودیم و به همین دلیل در این کوارتر فشار زیادی نیاوردیم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال با تاکید بر اینکه دیدار امروز برابر بحرین دیدار نخست در انتخابی جام جهانی بود و خود این موضوع یک چالش است، تصریح کرد: مهمترین کار مربیان تعییر عادت ها است و این موضوع هم یک پروسه زمان بر است.
هاشمی همچنینگفت: جامعه بسکتبال روی من و بازیکنان فضای منفی ایجاد کرد در حالیکه می توانستند صبر کنند تا دو بازی (رفت و برگشت برابر بحرین) تمام شود. با این حال باید رو به جلو حرکت کنیم.
سرمربی تیم ملی با بیان اینکه تیمش بازیکنان شایسته ای دارد، نقش رسانه ها در پیروزی ها را یادآور شد.
وی خاطرنشان کرد: امتیازها که در این دیدار و دیدارهای بعد به دست می آوردیم، اهمیت دارد چراکه در مرحله بعد و در رقابت با چین واسترالیا کمک حال است.
مصطفی هاشمی تاکید کرد: بحرین ناشناخته حکم شمشیر دو لبه را دارد. بازیکنان این تیم بازی سراسر ریسکی می‌کنند و همین موضوع کار را پیچیده تر می کند. نمی گویم بحرین تیم خطرناکی است اما این تیم بد قلق است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.