جدیدترین خبرها

استاندار کهگیلویه وبویراحمد:چرخش‌مالی فروشگاه های زنجیره‌ای نظارت شود

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه فروشگاه های زنجیره ای در این استان منابع مالی خود را به دیگر استان ها انتقال می دهند و در نهایت پول مردم از استان خارج می شود، خواستار نظارت جدی بر چرخش مالی این فروشگاهها شد.

اشتراک گذاری
17 آبان 1400
کد مطلب : 426570

به گزارش ایرنا ، سید علی احمد زاده روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب اظهار داشت : تعداد شعب فروشگاه های زنجیره ای در استان بسیار زیاد هستند و از سویی تمامی دستگاه های کارتخوان این فروشگاه های بزرگ متصل به بانک ها در دیگر استان های کشور است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد استان بهره مندی به لحاظ منابع مالی نیست و از دیگر سو این فروشگاه ها منابع را از استان خارج می کنند.

احمدزاده   با بیان اینکه با این روند هیچ انگیزه ای در استان برای گسترش فروشگاه های زنجیره ای وجود ندارد تاکید کرد: تمامی فروشگاه های رفاه  موظفند منابع خود را در بانک های استان بگذارند و سرمایه در گردش شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: باید چرخش مالی فروشگاه های زنجیره ای در استان باشد و این موضوع  یکی از تعهدات صاحبان این کسب و کار ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.