جزئیات جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

چکیده: یاسوج - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد جزئیات برگزاری یازدهمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در این استان را اعلام کرد.

یاسر رحیمیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از برگزاری این جشنواره ملی در کهگیلویه و بویراحمد اشاعه و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ رضوی و کتابخوانی بین قشرهای مختلف مردم استان است.

وی افزود: بمنظور جلب بیش از پیش مشارکت ناشران و کتابداران کهگیلویه و بویراحمد در این جشنواره ملی ۲ بخش حمایت از چاپ و انتشار منابع برتر و مروجان فرهنگ رضوی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۶ عنوان کتاب در رده های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال در این جشنواره ملی معرفی شده است.

رحیمیان عنوان کرد: در رده سنی کودک کتاب‌ «زندگی امام رضا (ع)» اثر سید مهدی مهاجرانی از انشارات کتابک در این جشنواره ملی لحاظ شده است.

وی ابراز داشت: در رده سنی نوجوان کتاب های «برای ضامن آهو» و «۵۵ پرسش و پاسخ درباره امام رضا (ع) و زیارت ایشان» اثر غلامرضا حیدری ابهری از انتشارات بِه نشر در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد گفت: «چشمه های بهشت: گزیده عیون اخبار الرضا (ع)» اثر محمدهادی زاهدی از انتشارات بِه نشر کتاب لحاظ شده برای رده سنی جوان و بزرگسال در این جشنواره ملی خواهد بود.

رحیمیان اظهار داشت: این جشنواره ملی در کهگیلویه و بویراحمد در ۲ بخش فردی و خانوادگی و در بستر فضای مجازی برگزار می ‌شود.

وی افزود: علاقمندان می‌ توانند به صورت فردی یا خانوادگی و از طریق سامانه الکترونیکی کتابخوانی به نشانی اینترنتی  www.samakpl.ir در این جشنواره ملی شرکت کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزیدگان این جشنواره ملی معرفی و با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده  تجلیل می شوند.

رحیمیان عنوان کرد: آخرین مهلت برای شرکت در این جشنواره ملی اول آبان ماه ۱۴۰۰ است.

وی ابراز داشت: علاقمندان برای دریافت فایل کتاب های این جشنواره ملی به نشانی اینترنتی ‌ www.samakpl.ir و یا به کتابخانه‌ های  عمومی کهگیلویه و بویراحمد مراجعه کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.