نزاع دستجمعی در کهگیلویه یک کشته و هفت زخمی بر جا نهاد

چکیده: یاسوج- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از وقوع یک فقره نزاع دستجمعی مسلحانه منجر به قتل در شهرستان کهگیلویه خبر داد و گفت: هشت نفر از عاملان اصلی این نزاع دستگیر شدند.

سرهنگ سهام صالحی روز پنجشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها اظهار داشت: شامگاه چهارشنبه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی مسلحانه منجر به قتل در شهر دهدشت بلافاصله ماموران انتظامی آن فرماندهی به محل وقوع درگیری اعزام شدند.

وی افزود: پس از بررسی صحنه مشخص شد که هفت نفر از طرفین نزاع مجروح و به بیمارستان منتقل که یک نفر از آنها به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ صالحی تاکید کرد: مقتول به وسیله اسلحه ساچمه زنی به قتل رسیده است.

وی ابراز داشت: ماموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده هشت نفر از عاملان اصلی نزاع دسته جمعی را که یک نفر از آنها مظنون به قتل می باشد شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ صالحی با اشاره به اینکه متهمان انگیزه خود از نزاع را اختلافات قبلی بیان داشتند، تصریح کرد: تلاش برای دستگیری سایر عاملان نزاع در دستور کار پلیس قرار دارد و در حال حاضر امنیت در شهرستان برقرار است.

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: پلیس با همکاری دستگاه قضائی با کسانی که بخواهند امنیت مردم را به مخاطره بیندازند، بصورت قاطع و قانونی برخورد خواهد کرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.