پراید ۱۳۷ میلیون تومان شد

چکیده: تسنیم: پراید امروز با رشد قیمت ۱۳۷ میلیون تومان به فروش می رسد. البته هنوز رونقی در معاملات وجود ندارد و برخی از نمایشگاه های فروش در شرایط تشدید بیماری کرونا فعالیت خود را محدود کرده اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: در بازار راکد خرید و فروش خودرو گویا نگرانی مردم از تغییرات قیمتی برخی از خودروها باعث شده تا قیمت آنها نسبت به روزهای گذشته شاهد افزایش باشد به نحوی که پراید امروز با رشد قیمت ۱۳۷ میلیون تومان به فروش می رسد. البته هنوز رونقی در معاملات وجود ندارد و برخی از نمایشگاه های فروش در شرایط تشدید بیماری کرونا فعالیت خود را محدود کرده اند اما در مجموع به اعتقاد فعالان بازار برخی از خودروها که مشتری زیادی در بازار دارند مورد معامله قرار می گیرند.

در حال حاضر سمند LX با قیمت ۲۱۳ میلیون تومان،  پژو ۴۰۵ جی ال ایکس با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان، پژوپارس  با قیمت ۲۵۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۲۱۷ میلیون تومان،  پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۲۶۲ میلیون تومان ، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با قیمت ۳۷۰ میلیون تومان ، رانا پلاس با قیمت ۲۲۵ میلیون تومان به فروش می رسد.

علاوه بر این سایپا ۱۱۱ با قیمت ۱۳۷ میلیون تومان، ساینا ۱۴۱ میلیون تومان، تیبا ۲ با قیمت ۱۴۰ میلیون تومان، کوییک دنده ای ۱۵۵ میلیون تومان و تیبا ۱۳۲ میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.