پیکر شهید گمنام در یاسوج تشییع می شود

چکیده: یاسوج - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیکر یکی از شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در شهر یاسوج مرکز این استان تشییع و خاکسپاری می شود.

سرهنگ مصطفی مثنوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زمان برگزاری آیین تشییع و خاکسپاری پیکر این شهید گمنام  شنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ و به مناسبت سالروز شهادت امام محمدباقر (ع) است.

وی افزود: برنامه ریزی های لازم برای استقبال از پیکر این شهید گمنام و برگزاری هر چه مطلوب تر آیین تشییع و خاکسپاری آن انجام شده است.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزاری آیین استقبال، تشییع و خاکسپاری پیکر این شهید گمنام همراه با عمل به دستورالعمل های ستاد استانی مقابله با کرونا و رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی است.

سرهنگ مثنوی عنوان کرد: برخی برنامه های برگزاری آیین استقبال از پیکر این شهید گمنام شامل اجرای برنامه زنده تلویزیونی در تپه  نورالشهدا و رژه خودرویی است.

وی ابراز داشت: آیین استقبال از پیکر این شهید گمنام از فرودگاه شهر یاسوج و از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه عصر آغاز می‌ شود.

سرهنگ مثنوی گفت: پس از استقبال از پیکر این شهید گمنام و اقامه نماز مغرب و عشا آیین وداع با شهید در تپه نورالشهدای یاسوج برگزار  خواهد شد.

وی اظهار داشت: پیکر این شهید گمنام به تیپ ۴۸ فتح منتقل و پس از برگزاری رژه خودرویی در ساعت ۹ صبح یکشنبه ۲۷ تیرماه در محوطه صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد تدفین می‌ شود.

کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و ۸۸۰ شهید، ۳۱۷ آزاده و افزون بر ۹ هزار جانباز تقدیم کرده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.