نوجوان کهگیلویه و بویراحمد قهرمان رقابت های دوومیدانی کشور شد

چکیده: یاسوج - ایرنا - دبیر هیأت دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: محمدرضا ضیایی پرتابگر دیسک رده سنی نوجوانان این استان در رقابت های  دوومیدانی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی توانست مقام نخست را کسب کند.

بهنام طباطبایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت ‌های دوومیدانی پسران قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در مواد مختلف و رده سنی نوجوانان با حضور ۲۵ استان در شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

وی افزود: محمدرضا ضیایی عضو تیم دوومیدانی پسران رده سنی نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد در ماده پرتاب دیسک است.

نایب رییس هیأت دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ضیایی در این دوره از رقابت ها با پرتابی به طول ۵۶ متر موفق به کسب عنوان  نخست و نشان طلا شد.

طباطبایی عنوان کرد: حسین رشمه کریم از تهران نیز در ماده پرتاب دیسک با پرتابی به طول ۵۲ متر و ۴۸ سانتیمتر مقام دوم را تصاحب کرد و علی رجبی از خراسان رضوی با پرتابی به طول ۴۶ متر و هشت سانتیمتر به عنوان سوم دست یافت.

وی ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد در بخش تیمی این دوره از رقابت ها مقام نهم را بدست آورد.

طباطبایی گفت: تیم های کردستان، گلستان، یزد، چهارمحال و بختیاری، تهران، خراسان رضوی، همدان و زنجان نیز در این رقابت ها به ترتیب عناوین اول تا هشتم را تصاحب کردند.

وی اظهار داشت: افراد برتر این رقابت ها به اردوی تیم ملی دوومیدانی پسران رده سنی نوجوانان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت می شوند.

طباطبایی افزود: رقابت های دوومیدانی نوجوانان قهرمانی آسیا ویژه پسران مهرماه امسال در کشور کویت برگزار خواهد شد.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.