محدودیت‌های کرونایی در ۳ شهرستان کهگیلویه و بویراحمداعمال می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- رییس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: محدودیت‌های تردد کرونایی در شهرستان های گچساران و بویراحمد با وضع قرمز و کهگیلویه با وضع نارنجی کرونا اعمال می شود.

 سرهنگ بهنام ویسی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از عصر روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰ محدودیت های تردد کرونایی در ورودی این سه شهرستان اعمال شد.
وی افزود: در این طرح ورود خودروهای با پلاک غیربومی به شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت ممنوع است و خودروهای دارای پلاک غیربومی تنها می توانند از کمربندی این شهرها به سمت شهر مقصد عبور کنند.
رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همچنین محدودیت تردد شبانه در کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد و تردد در شهرهای قرمز کرونایی یک میلیون تومان و در شهرهای نارنجی کرونایی ۵۰۰هزار تومان جریمه در پی خواهد داشت.
سرهنگ ویسی پور عنوان کرد: با توجه به تعطیلات آخر هفته محدودیت‌های ورود و خروج به شهر یاسوج با کنترل بیشتر و جدی‌تری اجرا می‌شود.

هم اکنون شهرستان‌های بویراحمد و گچساران در وضعیت قرمز کرونایی، شهرستان‌های دنا و کهگیلویه در وضعیت نارنجی کرونایی و شهرستان‌های چرام، باشت، مارگون، لنده و بهمئی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.