استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار توجه وزارت کشور به شهرداریها شد

چکیده: یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با وزیر کشور ،به شرایط حاصله از شیوع بیماری کرونا و کاهش درآمد شهرداری‌ها اشاره کرد و خواستار رسیدگی فوری، انجام کمک‌های نقدی و نیز تخصیص ماشین آلات مورد نیاز شهرداری های این استان به ویژه در شهرهای با جمعیت زیر ۵۰ هزار نفر شد.

به گزارش ایرنا ، حسین کلانتری  روز سه شنبه در این دیدار ابتدا گزارشی از آخرین وضعیت شهرداری های استان، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد ارایه کرد و از مساعدت‌ها و کمکهای سازمان شهرداری‌ها و دهیاریهای کشور به شهرداریها و دهیاریهای استان قدر دانی کرد.

وزیر کشور نیز در این دیدار با قدردانی از مردم غیور و قدرشناسی استان کهگلویه و بویراحمد در صحنه های مختلف انقلاب و نظام بخصوص از حضور حماسی و حداکثری آنان در انتخابات ۲۸ خرداد اظهار داشت :خدمت به مردم استان و توجه به مسائل کارگری به ویژه در شهرداریها، توسعه عمران شهری و توجه به شهرداری های استان به ویژه شهرداری های کوچک و تازه تاسیس از اولویت های وزارت کشور است.
عبدالرضا رحمانی فضلیوزیر کشور همچنین به توسعه عمران شهری شهرهای استان به ویژه شهرهای تازه تاسیس تاکید و اشاره کرد و دستور داد تا از طریق معاونت عمرانی وزارت کشور کمک های مالی قابل توجهی به شهرداری های استان به ویژه شهرهای کوچک زیر ۵۰ هزار نفر پرداخت شود.
بر این اساس معاون عمرانی وزیر کشور در راستای دستور وزیر کشور قول مساعد داد که از امروز تا یک ماه آینده کمک های لازم به شهرداری های استان انجام گیرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها و به منظور بیان مشکلات شهرداری‌های استان با وزیر کشور و معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور دیدار و گفت وگو کرد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.