داوران کهگیلویه و بویراحمد در لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می کنند

چکیده: یاسوج - ایرنا - رییس کمیته داوران هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه داور این استان به نام های روح الله شریفی، محمد راهی و حمیدرضا افشون یک دیدار از رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) را قضاوت می کنند.

مهدی صفایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسؤولان کمیته داوران فدراسیون فوتبال اقدام به انتخاب و معرفی  شریفی، راهی و افشون از کهگیلویه و بویراحمد برای قضاوت در این دیدار کرده اند.

وی افزود: این دیدار از هفته ۲۶ رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور و بین تیم های شهرخودرو مشهد و نفت مسجدسلیمان  برگزار می شود.

رییس کمیته داوران هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: زمان برگزاری این دیدار سه شنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ و مکان آن نیز ورزشگاه  امام رضا (ع) شهر مشهد مقدس است.

صفایی عنوان کرد: روح الله شریفی از کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار به عنوان داور وسط و محمد راهی و حمیدرضا افشون نیز از استان به ترتیب کمک داور اول و دوم هستند.

وی ابراز داشت: کیوان علی محمدی از گلستان به عنوان داور چهارم این دیدار خواهد بود و سعید بطحایی از فارس نیز به عنوان ناظر بر عملکرد تیم داوری نظارت می کند.

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.