تصادف در محور یاسوج به اقلید یک کشته و چهار زخمی برجا گذاشت

چکیده: یاسوج - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصادف خودرو سواری پژو ۲۰۶ و سانتافه در جاده یاسوج به اقلید یک کشته و چهار رخمی برجا گذاشت.

جهانبخش وحدت نژاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز ساعت چهار عصر طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ یاسوج خبری مبنی بر تصادف خودرو سواری سانتافه با سواری پژو ۲۰۶ در کیلومتر ۱۰ محور مواصلاتی یاسوج به اقلید دریافت شد.

وی افزود: بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وحدت نژاد با بیان اینکه این سانحه پنج نفر مصدوم در پی داشت افزود: متاسفانه به دلیل شدت برخورد در محل حادثه راننده پژو ۲۰۶ که دچار آتش سوزی شده بود، در دم جان سپرد.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: یکی دیگر از سرنشینان خودرو پژو و یک نفر از سرنشینان سواری سانتافه با ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی در شهر یاسوج منتقل شدند.

وی ادامه داد: همچنین ۲ سرنشین دیگر در محل به صورت سرپایی درمان شدند.

بیش از ۶ هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

این استان با داشتن کمتر از ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان های خطرناک در زمینه سوانح رانندگی است.

استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان ، ۱۷ بخش و یکهزار و ۶۷۰ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.