۱۱۶ حوزه در کهگیلویه و بویراحمد به برگزاری کنکور اختصاص یافت

چکیده: یاسوج - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۱۶ حوزه امتحانی در این استان به برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰  اختصاص یافته است.

هادی زارع پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۴۵ حوزه امتحانی در شهرستان بویراحمد، ۲۷ مورد در شهرستان  گچساران، ۲۰ مورد در شهرستان کهگیلویه، ۱۰ مورد در شهرستان لنده، هشت مورد در شهرستان بهمئی و ۶ مورد نیز در شهرستان چرام برای برگزاری کنکور سراسری امسال دایر شده است.

وی افزود: حوزه های امتحانی اختصاص یافته به برگزاری کنکور سراسری امسال در کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ بهداشتی تجهیز شده و این  رقابت علمی نیز با رعایت تمامی نکات بهداشتی و حفظ فاصله فیزیکی در حال برگزاری است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۲۲ هزار داوطلب مرد و زن در این استان در کنکور سراسری امسال شرکت کرده و به  رقابت علمی با یکدیگر می پردازند.

زارع پور عنوان کرد: آزمون گروه آزمایشی هنر صبح چهارشنبه ۹ تیرماه و گروه های آزمایشی ریاضی و انسانی نیز صبح پنجشنبه ۱۰ تیرماه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

وی ابراز داشت: آزمون گروه آزمایشی تجربی صبح جمعه ۱۱ تیرماه و گروه آزمایشی زبان‌ های خارجی نیز صبح شنبه ۱۲ تیرماه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌ شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.