حمایت از واحدهای تولیدی اولویت‌ دستگاه قضایی کهگیلویه و بویراحمد است

چکیده: یاسوج- ایرنا-رییس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی یکی از اولویت‌های دادگستری این استان است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حسن نگین تاجی روز سه شنبه در بازدید از واحد های تولیدی شهرک صنعتی یاسوج  اظهار داشت: دستگاه قضایی تمام تلاش خود را بکار می گیرد تا هیچ واحد تولیدی به علت مشکلات بانکی از چرخه تولید خارج نشود.
وی افزود: شهرک‌های صنعتی نیاز به نگاه ویژه اقتصادی، دولت، بانک‌ها و سرمایه‌گذاران دارد و دستگاه قضایی از هیچ تلاش و حمایتی برای ایجاد اشتغال و تولید کوتاهی نخواهد کرد.

رییس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در راستای سند تحول را یکی از برنامه‌های مهم دادگستری استان برای حمایت تولید اعلام کرد.

نگین تاجی عنوان کرد: با تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی ضمن شناسایی واحدهای تولیدی مشکل دار و رصد مشکلات و موانع پیشروی این واحدها، حمایت‌های لازم چه در تامین تسهیلات مورد نیاز و چه در استمهال بدهی بانکی  با این واحدها همکاری شد.

وی ابراز داشت:با حمایت ستاد اقتصاد مقاومتی ضمن جلوگیری از تعطیلی واحدهای مشکل دار، برخی واحدهای تولیدی و صنعتی راکد در کهگیلویه و بویراحمد نیز به چرخه تولید برگشته اند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.