مردم کهگیلویه و بویراحمد وظیفه سیاسی خود را به شایستگی انجام دادند

چکیده: یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج روز شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مردم این استان باز هم در شرایط سخت کرونایی پرافتخار و باشکوه حاضر شده و وظیفه مهم سیاسی خویش را به شایستگی انجام دادند و آفرین بر این مردم غیرتمند باد.

در بیانیه آیت الله سید نصیر حسینی که نسخه ای از آن روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: اینجانب از حضور گسترده و پرشور مردم انقلابی  کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس  شورای اسلامی گچساران و باشت قدردانی می کنم.

در ادامه این بیانیه اظهار شده است: باز هم خداوند باری تعالی را سپاسگزاریم که توفیق حماسه ‌ای دیگر را برای دفاع از اسلام، انقلاب و کشور  به این ملت عطا فرمود.

در این بیانیه عنوان شده است: این جشن پیروزی و مجاهدت بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت ایران و منتخبان به ویژه آیت الله سید ابراهیم رئیسی تبریک می گویم.

در پایان این بیانیه آمده است: از عوامل اجرایی و نظارت انتخابات، استاندار، شورای تأمین، شورای نگهبان، فرمانداران و بخشداران تشکر می کنم.

                                                           سید

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.