همگان برای رفع موانع ازدواج جوانان کهگیلویه و بویراحمد اقدام کنند

چکیده: یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: همگان اعم از مردم، نیکوکاران، مؤسسه های خیریه و دستگاه های اجرایی برای رفع موانع ازدواج جوانان کشور و این استان به ویژه در زمینه تهیه جهیزیه اقدام کنند.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی روز پنجشنبه در آیین جشن ازدواج در یاسوج اظهار داشت: انتظار می رود که دولت نیز زوج‌ های جوان کشور و کهگیلویه و بویراحمد را بیش از پیش حمایت کند.

وی افزود: باید با ترویج روزافزون فرهنگ ازدواج آسان زمینه ازدواج هر چه بیشتر جوانان در کشور و کهگیلویه و بویراحمد فراهم شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بویراحمد نیز گفت: ۵۷ سری جهیزیه به همین تعداد زوج جوان شهرستان که در این آیین شرکت کرده بودند،  اهدا شد.

سرهنگ حسین انوری اظهار داشت: ۵۷ زوج‌ جوان نیازمند شهرستان بویراحمد که این تعداد جهیزیه را دریافت کردند زیر پوشش هیچ نهاد  حمایتی کهگیلویه و بویراحمد نبوده اند.

وی افزود: ارزش هر سری جهیزیه اهدایی به زوج های جوان شهرستان بویراحمد در این آیین ۱۵۰ میلیون ریال بوده است.

سرهنگ انوری بیان کرد: اقلام هر کدام از این جهیزیه های اهدایی شامل یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جارو برقی و برخی لوازم خانگی ضروری بود.

وی عنوان کرد: این آیین جشن ازدواج و اهدای ۵۷ سری جهیزیه به زوج های جوان شهرستان بویراحمد به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت  بوده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.