پروتکل های بهداشتی در ستادهای انتخاباتی کهگیلویه و بویراحمد رعایت شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان، تمامی ستادهای انتخاباتی باید  نسبت به رعایت فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی تدابیر لازم را پیش بینی کنند.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا،  حسین کلانتری روز شنبه در نشست استانی ستاد مقابله با کرونا در یاسوج اظهار داشت: با توجه به اینکه نزدیک به زمان برگزاری انتخابات شوراها و انتخابات ریاست جمهوری هستیم پروتکل‌ های بهداشتی باید رعایت شود تا با مشکلی روبه رو نشویم.

وی عنوان کرد: در این استان علاوه بر کرونا با مشکلاتی دیگری از جمله زلزله دنا، خشکسالی ها و آتش سوزی نیز رو به رو هستیم و باتوجه به اینکه  انتخابات سنگینی در پیش رو داریم، باید الزاماتی در نظر گرفته شود.

کلانتری با تاکید بر اینکه فاصله‌ گذاری اجتماعی باید به خوبی رعایت شود، افزود: باید همچنان از ماسک استفاده کنیم و از یک سوم فضای مسقف برای برنامه ها آن هم به میزان حداکثر ۲ ساعت، استفاده شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: انتظار می رود برنامه های انتخاباتی توسط نامزدها بیش تر در فضای باز و با رعایت فاصله اجتماعی برگزار شود.

کلانتری ادامه داد: به رغم همه مشکلات با تلاش مجموعه علوم پزشکی و مراکز درمانی و بهداشتی و کادر و درمان توفیقات خوبی در مبارزه با کرونا داشتیم که انتظار می رود همه دستگاه های اجرایی در این راستا کمک های لازم را انجام دهند.

وی با بیان اینکه در پایانه‌ های درون شهری مشکل داریم و در آرامستان ها وضعیت خوبی وجود ندارد، افزود: جایگاه‌ های سوخت را باید بیشتر کنترل کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: میراث فرهنگی استان بر روند میزان رعایت پروتکل ها در هتل ها کنترل بیشتری داشته باشد.

کلانتری از عملکرد موفق دستگاه‌ های اجرایی مختلف استان در مقابله با کرونا قدردانی کرد و گفت: علوم پزشکی در بسیاری از شاخص‌ ها از میانگین کشوری عملکرد بهتری داشته است که باید از تلاش آنها قدردانی کنیم.

وی تصریح کرد: هلال احمر ماموریت خود را به خوبی انجام داده و لازم است از تلاش های حوزه قضایی استانی نیز قدردانی شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: آبشار یاسوج تا اطلاع ثانوی از چهارشنبه‌ ها تا عصر جمعه کنترل و مسدود شود.

وی بیان کرد: براساس قانون اصناف باید فعال باشند اما با اصناف متخلف برخورد می‌شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.