امنیت کشور در گرو حضور گسترده ملت ایران در انتخابات است

چکیده: یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: امنیت کشور در گرو حضور گسترده، پرشور و دشمن شکن ملت ایران در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: دشمنان درصدد دلسرد کردن ملت ایران برای حضور در انتخابات پیش رو هستند و برای تحقق این هدف شوم خود نیز از هر ابزار، روش و ترفندی استفاده می کنند.

وی افزود: شرکت نکردن در انتخابات پیش رو عامل افزایش بیش از پیش مسائل و مشکلات متعدد کشور است.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: نمی توان به بهانه وجود گرانی در کشور یا بیکاری فرزندان خود بی‌ خیال انتخابات بود.

آیت الله حسینی عنوان کرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب چنانچه مشکلی در کشور هست باید آن را حل کرد و با کنار کشیدن از انتخابات نه تنها رفع نمی ‌شود بلکه افزایش می یابد.

وی ابراز داشت: چنانچه ملت ایران خواهان پیشرفت روزافزون و برقراری هر چه بیشتر عدالت هستند نباید خنثی باشند زیرا در سایه سهل‌ انگاری و بی خیالی مشکلات مختلف بر کشور غلبه می کند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: لازم است که قشرهای مختلف ملت ایران به پاس خون شهدا حضور گسترده ای در انتخابات پیش رو داشته باشند و دیگران را نیز به رأی  دادن تشویق کنند.

آیت الله حسینی با اشاره به اول ذیقعده سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) دختر امام موسی کاظم (ع) و خواهر امام رضا (ع)، اظهار داشت: این روز به نام روز دختر نامگذاری شده است.

وی افزود: حدفاصل سالروز ولادت حضرت فاصله معصومه (س) و ۱۱ ذیقعده سالروز ولادت امام رضا (ع) به عنوان دهه کرامت نامگذاری شده است.

آیت الله حسینی بیان کرد: والدین باید دختران خود را در شأن مکتب علوی و فاطمی، نمازخوان، محجبه، باحیا، پاکدامن، تحصیلکرده، آگاه و بابصیرت تربیت کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.