سند مهندسی فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد تدوین می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برش استانی سند مهندسی فرهنگی و اجتماعی این استان تا پایان شهریورماه ۱۴۰۰ تهیه و تدوین می شود.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید علی فتح میرمحمدی روز چهارشنبه در نشست کارگروه فرهنگی، اجتماعی و سلامت خانواده کهگیلویه و  بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: مباحث و موضوع های این سند با محوریت مسائل فرهنگی، معضلات، آسیب ها و ناهنجاری های  اجتماعی در کمیته پنج گانه کارگروه فرهنگی، اجتماعی و سلامت خانواده استان به طور تخصصی در سطوح مختلف شهری، بخشی و  روستاها بررسی می شود.

وی افزود: این سند پس از بررسی در کهگیلویه و بویراحمد برای تصمیم گیری نهایی و تعیین تکلیف به وزارت کشور ارسال می شود.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: لازم است که دستگاه‌ های اجرایی و نهادهای فرهنگی استان  برای تهیه و تدوین این سند آمادگی داشته و همکاری کنند.

حجت الاسلام میرمحمدی عنوان کرد: این سند چنان ارزش و اهمیتی دارد که اهتمام جدی و تلاش همه جانبه متولیان امر در کهگیلویه و  بویراحمد برای تهیه و تدوین آن را می طلبد.

وی ابراز داشت: تهیه و تدوین این سند یک ضرورت مهم برای نوآوری در بخش های فرهنگی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد است.

حجت الاسلام میرمحمدی گفت: داشتن نقشه راهبردی برای پرداختن به ارزش های فرهنگی، پیشگیری و مقابله با معضلات، آسیب ها و  ناهنجاری های اجتماعی و تصمیم گیری برای اهداف کوتاه مدت و بلندمدت در بخش ‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی اهمیت تهیه و تدوین  این سند را مضاعف کرده است.

وی اظهار داشت: مسائل فرهنگی زیربنای توسعه دیگر امور در جامعه بوده و هرگونه هزینه در بخش فرهنگی بزرگترین سرمایه گذاری است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.