تمهیدات برای سلامت انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد اندیشیده شده است

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمهیدات لازم از سوی متولیان امر برای برگزاری سالم و باشکوه انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در این استان اندیشیده شده است.

حسین کلانتری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم کهگیلویه و بویراحمد مطمئن باشند که انتخابات پیش رو با نهایت دقت، سلامت، شفافیت، بی طرفی و امانتداری در این استان برگزار می‌ شود.

وی افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو برای نخبگان و سیاسیون کهگیلویه و بویراحمد یک اولویت مهم و اصلی خواهد بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همگان باید برای حضور گسترده و پرشور مردم این استان در پای صندوق های رأی در ۲۸ خردادماه امسال تلاش کنند.

کلانتری عنوان کرد: ناامید کردن مردم کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت نکردن در انتخابات پیش رو نوعی خیانت به نظام و انقلاب است.

وی ابراز داشت: باید تمامی اقدام های عوامل اجرایی انتخابات پیش رو در کهگیلویه و بویراحمد بر مدار قانون باشد و هیچگونه قصور، کم کاری و سهل انگاری در این زمینه پذیرفتنی نیست.

کلانتری گفت: تمامی مدیران دستگاه‌ های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه برگزاری انتخابات پیش رو ملزم به همکاری همه جانبه با ۹  فرماندار این استان هستند.

جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ و به ‌طور همزمان چهار انتخاباتِ شامل سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌ دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی و میان ‌دوره‌ ای مجلس خبرگان رهبری در کشور برگزار می شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.