توجه خاصی به حوزه فرهنگ کهگیلویه و بویراحمد در تخصیص اعتبارات شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه خاصی به حوزه فرهنگ و هنر این استان در زمینه تخصیص اعتبارات در سال جاری شود.

محمدعلی پیرسبزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسؤولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در سال های گذشته اعتبارات لازم را به حوزه فرهنگ و هنر این استان اختصاص داده اند.

وی افزود: انتظار می رود که این روند مطلوب و مناسب در سال جاری و سال های آینده نیز در کهگیلویه و بویراحمد با جدیت ادامه داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رشد، ترقی و توسعه همه جانبه کشور و این استان بدون توجه به حوزه فرهنگ و هنر تحقق نخواهد یافت.

پیرسبزی عنوان کرد: با وجود اعتبارات نامطلوب فرهنگی و هنری کشور و کهگیلویه و بویراحمد در چند سال اخیر و محدودیت های ناشی از بیماری کرونا تاکنون فعالیت های متعددی در حوزه فرهنگ و هنر این استان انجام شده است.

وی ابراز داشت: چنانچه حوزه فرهنگ و هنر کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ اعتبارات مورد حمایت جدی تر قرار گیرد می تواند در سال های آینده بیش از پیش در کشور مطرح شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.