۱۲۰۲ حامی جدید در کهگیلویه و بویراحمد جذب شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و ۲۰۲ حامی جدید از ابتدای امسال تاکنون و به ویژه در ماه رمضان در این استان جذب شده است.

قباد مبشری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد حامی جدید در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بوده است.

وی افزود: اکرام ایتام یکی از مهمترین طرح ‌های مشارکتی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تعداد حامیان ایتام و فرزندان محسنین این استان هشت هزار و ۶۳۸ نفر است.

مبشری عنوان کرد: هم اینک هشت هزار و ۶۷۴ یتیم و فرزند محسنین در کهگیلویه و بویراحمد از حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان بهره مند هستند.

وی ابراز داشت: این تعداد شامل ۲ هزار و ۷۲۴ نفر یتیم و پنج هزار و ۹۵۰ نفر نیز فرزند محسنین هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت هزار و ۹۵ نفر از ایتام و فرزندان محسنین زیر پوشش کمیته امداد این استان دارای حامی و ۵۷۹ نفر نیز بدون حامی هستند.

مبشری اظهار داشت: دعوت می شود که مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی در حد توان از ایتام و فرزندان محسنین زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان حمایت کنند.

وی افزود: مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان می‌ توانند برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین استان به سایت ملی ekram.emdad.ir مراجعه کنند.

فرزندان محسنین کودکانی هستند که والدین آنها از یکدیگر جدا شده و از سوی مادر سرپرستی می‌ شوند یا آنکه پدرشان در قید حیات بوده اما به دلیل بیماری یا زمین گیر بودن قادر به تأمین معاش خانواده نیست.

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.