شرکت در انتخابات یکی از راهکارهای صیانت از انقلاب است

چکیده: یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: شرکت گسترده ملت ایران در انتخابات ۲۸ خردادماه امسال یکی از راهکارهای مهم برای صیانت، حراست، حفاظت و پاسداری از نظام و انقلاب است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: حضور در پای صندوق های اخذ رأی موجب قدرت بخشیدن روزافزون به نظام، انقلاب و کشور می شود.

وی افزود: دشمنان به دنبال دلسرد کردن ملت ایران برای حضور اندک در انتخابات پیش رو هستند و در این زمینه نیز از هیچ تلاش و اقدامی دریغ نمی کنند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد همیشه در صحنه بوده و خواهند بود و به کوری چشم دشمنان در انتخابات پیش رو نیز اینگونه است.

آیت الله حسینی با تسلیت ۱۴ و ۱۵ خردادماه، عنوان کرد: امام خمینی (ره) شخصیتی بود که دین، معنویت و اخلاق اسلامی را جهانی کرد و به مسلمانان جهان و ملت ایران عزت، شکوه و عظمت بخشید.

وی ابراز داشت: ملت ایران هم اینک در اوج استقلال، شرافت، آزادگی و اقتدار است حال آنکه در دوران رژیم پهلوی هیچ اختیاری از خود نداشته و مستعمره بیگانگان بودند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: ایران تاکنون ضربه های مهلکی بر پیکر آمریکای جنایتکار وارد کرده و هیمنه پوشالی آن را درهم شکسته است.

آیت الله حسینی اظهار داشت: پیشرفت های ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران رژیم پهلوی نیست.

وی با اشاره به سالروز آغاز زعامت و رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، افزود: معظم له به عنوان ذخیره نظام توانسته در ۳۲ سال اخیر کشتی انقلاب را در توفان ها و گردنه های دشوار به نحو مطلوب هدایت کند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.