حضور حداکثری در انتخابات دشمنان نظام را مایوس‌ تر می‌کنند

چکیده: گچساران- ایرنا- امام جمعه دوگنبدان گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی و دشمنان نظام و انقلاب را مایوس تر خواهد کرد.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید امین الله حجازی در خطبه های نماز جمعه این هفته دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران  افزود:  مردم با حضور پرشور و حداکثری  در پای صندوق های رای در ۲۸ خرداد به

دشمنان نشان خواهند داد که ملت ایران با وجود همه مشکلاتی که دارند پای عهدشان با نظام و انقلاب هستند.

وی بیان کرد: در صورتی که قوانین الهی اجرا شود اختلاس، رانت خواری، ویژه خواری و بی عدالتی جایی در حکومت اسلامی نخواهد داشت.

حجازی ادامه داد: امروز دشمن بیشتر از همیشه کینه و دسیسه می کند و می خواهد مردم را برای شرکت در انتخابات دلسرد و نا امید کنند.

وی گفت: با انتخاب اصلح نیز مشکلات کشورمان برطرف خواهد شد، در زمینه انتخابات همه باید مبلغ شویم تا دشمنان نظام و انقلاب بیش از  گذشته ناامید شود.

وی افزود:حضرت امام (ره) در زمان ستم شاهی پهلوی ایشان ذره ای ترس و هراس به دلشان راه ندادند و با صلابت و محکم پای آرمان ها و اهداف انقلاب و اسلام ایستادند.

امام جمعه دوگنبدان تصریح کرد: دوران طاغوت مردم هیچ اطلاع و آگاهی از امورات نداشتند و اما با پیروزی انقلاب مردم خودشان را در سرنوشت خودشان سهیم می دانند.

وی ابراز کرد: چهاردهم خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی است که در مقابل هیچ قدرتی جز خدا سر تسلیم فرود نیاورد.

حجازی تصریح کرد:  رسمی شدن مرجعیت امام راحل، مستحکم شدن همدلی بین مردم و روشن شدن ماهیت رژیم پهلوی از مهمترین دستاوردهای قیام ۱۵ خرداد بود.

وی گفت: حادثه ۱۵ خرداد با تمام تلخ ها و دشواری ها به دلیل این که سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ است همواره در تاریخ ایران ماندگار خواهد بود.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.