رفع مشکلات کشور در گرو انتخاب فرد اصلح است

چکیده: گچساران- ایرنا- امام جمعه گچساران با بیان اینکه جنگ امروز ما با دشمن جنگ انتخابات است گفت: انتخاب فرد اصلح می تواند مشکلات کشور را برطرف و جلوی فسادها، رانت خواری ها، اختلاس ها و دیگر مشکلات ‌را بگیرد.

 حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی عصر پنجشنبه در آیین سی و دومین سالگرد حضرت امام(ره) افزود: امام خمینی (ره ) به عنوان یک رهبر دینی و سیاستمدار بزرگ با شکل دهی انقلاب اسلامی یک تحول بزرک در جهان ایجاد کرد.

وی بیان کرد:  امام راحل شخصیتی بودند که جهان را متحول، شرق و غرب عالم و اندیشمندان بزرگ همچنان درباره شخصیت والای حضرت امام مطالعه می کنند.

حجازی ادامه داد: حضرت امام راحل به طور کامل بر هوای نفسشان غالب بودند و اینگونه بود که با رژیم منحوس پهلوی به مبارزه برخاستند.

وی اظهار داشت: این همه کینه و دسیسه دشمن به دلیل جایگاه ولایت در نظام جمهوری اسلامی می باشد که خاری بر چشم استکبار جهانی است.

حجازی تصریح کرد:  دشمنان به روش های مختلف بدنبال سیاه نمایی و القای ناامیدی در جامعه هستند و تلاش دارند انتخابات پیش رو را کمرنگ جلوه دهند.

امام جمعه گچساران گفت:  دشمنان  بدنبال عدم تحقق مشارکت حداکثری هستند زیرا هر رای ما تیری بر قلب دشمنان خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد: هرچند مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشورمان وجود دارد و افرادی هم به این ملت بزرگ خیانت کردند،اما نباید  ملت ایران از اهداف و آرمان هایش نیز دست بکشد.

 حجازی افزود: به کوری چشم دشمنان ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی با حضور حداکثری در پای صندوق های رای سیلی محکم دیگری به دشمنان خواهند زد.

عزاداری و سوگواری پایان بخش این مراسم معنوی در گچساران بود.

مراسم سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام(ره) با حضور مسئولین، خانواده معظم شهداء، جانبازان، ایثارگران، اقشار مختلف مردم در حسینیه ثارالله کانون جوانان بسیج گچساران برگزار شد.

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.