پست برق ۵۰ مگاولتی شهرستان بهمئی وارد مدار شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله اول پست برق توزیع بهمئی با ظرفیت ۵۰ مگاولت آمپر به با راه اندازی شبکه جدید وارد مدار شد.

جمال معتمدی‌نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله اول پست ۱۳۲ به ۳۳ کیلو ولت بهمئی با ارزش سرمایه گذاری ۲۸۰ میلیارد ریال وارد مدار شده و موجب پایداری برق این شهرستان شده است.

وی افزود: برای تامین انرژی این پست خط شاهد بهبهان – بهمئی به طول ۸۲ کیلومتر مدار طراحی و ساخته شده است و ارزش سرمایه گذاری این پروژه نیز هزار و ۶۶ میلیارد ریال بوده است.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با اضافه شدن این پست فوق توزیع، زیرساخت‌های برق کهگیلویه و بویراحمد نیز توسعه لازم را پیدا کرده و از ضریب اطمینان بالاتری برخوردار شده است.

معتمدی نژاد عنوان کرد: علاوه بر وارد مدار شدن پست و خط بهمئی، پست موبیل دهدشت به ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر نیز در مراحل نهایی شدن است و به زودی وارد مدار خواهد شد.

وی  از مردم خواست در ساعت‌های اوج مصرف با خاموش کردن کولرهای اضافی به ویژه در مناطقی که از نظر دمایی وضعیت مناسبی دارند پایداری شبکه برق را تضمین کنند.

در روز های اخیر افت ولتاژ برق در شهرستان گرمسیری بهمئی موجب مشکلاتی برای مردم و کشاورزان این شهرستان شده بود.

استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از نواحی امور بهره برداری تحت نظارت شرکت برق منطقه‌ای خوزستان است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.