برق اداره های پُرمصرف کهگیلویه و بویراحمد قطع می شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: برق دستگاه های اجرایی پُرمصرف این استان از امروز چهارشنبه تا پایان شهریورماه ۱۴۰۰ قطع می شود.

سید حسین عادلی نسب روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد رو به فزونی بوده و دستگاه های اجرایی استان نیز به طور نگران کننده ای در حال افزایش مصرف این انرژی هستند.

وی افزود: دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد باید میزان مصرف برق خود در ساعت های اداری را به میزان ۵۰ درصد بار مصرفی سال گذشته و ۹۰ درصد پس از ساعت غیراداری کاهش دهند.

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: چنانچه دستگاه های اجرایی این استان نسبت به کاهش بار مصرفی خود مطابق با میزان اعلامی اقدام نکنند برق آنها قطع خواهد شد.

عادلی نسب از مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد خواست به منظور جلوگیری از قطع برق احتمالی دستگاه های زیرمجموعه خود برنامه های مدیریت مصرف خود را اجرا و بر آن نیز نظارت کافی کنند.

وی عنوان کرد: میزان اوج مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد ۳۷۰ مگاوات بوده که با توجه به افزایش دمای هوا احتمال افزایش آن وجود دارد.

عادلی نسب ابراز داشت: می طلبد که دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به نحو مطلوب و شایسته صرفه جویی های لازم را در مصرف برق انجام دهند.

وی گفت: میزان مصرف برق ۱۲۴ انشعاب اداری کهگیلویه و بویراحمد امروز از طریق مرکز پایش مورد بررسی قرار گرفت که تعدادی از آنها به دلیل رعایت نکردن میزان مصرف مناسب و تجاوز از میزان بار مجاز اعلامی قطع شد.

افزون بر ۲۷۵ هزار اشتراک برق در بخش های خانگی، اداری، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در  کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.