مجریان انتخابات ۱۴۰۰ در کهگیلویه و بویراحمد اصل بی طرفی را رعایت کنند

چکیده: یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجریان انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در استان اصل مهم بی طرفی را رعایت کنند و این جزو مطالبه جدی مردم است.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، حسین کلانتری روز یکشنبه در نشست با اعضای هیأت نظارت انتخابات کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: انتخابات پیش رو در کشور و این استان بر مبنای اصول مهم امانتداری، بی ‌طرفی و قانون‌ گرایی و بر اساس شاخص‌ های تعریف‌ شده در تراز جمهوری اسلامی ایران برگزار می ‌شود.

وی افزود: سلامت انتخابات پیش رو در کهگیلویه و بویراحمد جزو اصول خدشه‌ ناپذیر تمامی مسوؤلان اجرایی استان و دست‌ اندرکاران برگزاری آن است و مهمترین موضوع برای تحقق چنین امر مهمی نیز عمل شفاف به قانون خواهد بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: موضوع مهم دیگری که در انتخابات پیش رو باید در استان مورد توجه جدی قرار گیرد امنیت آن است.

کلانتری عنوان کرد: وظیفه مجریان انتخابات پیش رو در کهگیلویه و بویراحمد تأمین امنیت کامل آن در مراحل قبل، حین و پس از برگزاری است.

وی ابراز داشت: این امر مهم با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی، همکاری اعضای شورای تأمین و مشارکت مردم کهگیلویه و بویراحمد محقق می شود.

کلانتری گفت: مردم کهگیلویه و بویراحمد همچون دیگر قشرهای ملت ایران و به کوری چشم دشمنان حضور حداکثری در انتخابات پیش رو خواهند داشت.

جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ و به ‌طور همزمان چهار انتخاباتِ شامل سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌ دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی و میان ‌دوره‌ ای مجلس خبرگان رهبری در کشور برگزار می شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.