۵۰ کپسول اکسیژن به بیمارستان های کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: ۵۰ عدد کپسول اکسیژن چهل کیلویی به بیمارستان های کرونایی کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.

جبار کیانی روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: در هفته های اخیر با توجه به پیک چهارم و ادامه همه‌گیری کرونا و افزایش مراجعات بیماران کرونایی به بیمارستان‌های استان، نیاز مبرم به کپسول‌های اکسیژن در استان احساس می شد.

وی ادامه داد: اتاق بازرگانی یاسوج بلافاصله اقدام به تهیه این کپسول ها با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و با همکاری جامعه نیکوکاری ابرار و کمپین نفس کرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج تصریح کرد: با تهیه و ارسال ۵۰ عدد کپسول اکسیژن چهل کیلویی به اتاق بازرگانی یاسوج، این کپسول ها در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان جهت توزیع میان بیمارستان های استان قرار گرفت.

کیانی ابراز داشت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج از ابتدای شیوع همه‌گیری ویروس کرونا، تلاش کرده‌ است همسو با مسئولیت اجتماعی و وظیفه انسانی، از تبعات منفی این‌همه گیری در استان به‌ویژه بر اقشار کمتر برخوردار بکاهد.

وی عنوان کرد: این اتاق با پیوستن به کمپین نفس و راه اندازی آن در استان، تاکنون بیش از ۲۰میلیارد ریال تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، وسایل محافظتی و کمک های غیر نقدی خرید کالا در تمامی نقاط استان و میان محرومان و قشرهای مختلف آسیب دیده از کرونا توزیع کرده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.