مناطق ممنوع برای برپایی ستاد انتخاباتی در یاسوج اعلام شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- فرماندار بویراحمد مناطق ممنوع برای برپایی ستاد انتخاباتی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد را اعلام کرد.

مجید احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تعیین این مناطق ممنوع در نشست هماهنگی هیأت اجرایی و نظارت بر انتخابات کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است.

وی افزود: انتخابات ۲۸ خردادماه امسال به دلیل شرایط کرونایی متفاوت تر از سال های گذشته در کشور و کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

فرماندار بویراحمد بیان کرد: بمنظور رعایت مصوبات الزام‌ آور ستاد ملی مقابله با کرونا و جلوگیری از تجمعات مردمی در یاسوج شرایط ویژه ای برای برپایی ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری در این شهر پیش‌ بینی و لحاظ شده است.

احمدی عنوان کرد: ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری در شهر یاسوج بر اساس سازوکارهای مشخص و احکام رسمی ابلاغی از ستاد مرکزی مجوز برپایی و فعالیت می‌ گیرند.

وی ابراز داشت: برپایی ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری در شهر یاسوج از میدان امام حسین (ع) به سمت بلوار امام خمینی (ره) تا میدان جانباز، از میدان امام حسین (ع) به سمت خیابان جمهوری تا سه راه آبشار، از خیابان طالقانی تا میدان هفتم تیر و از میدان هفتم تیر تا میدان شهدا (فلکه ساعت) و انتقال خون ممنوع خواهد بود.

جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ و به ‌طور همزمان چهار انتخاباتِ شامل سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌ دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی و میان ‌دوره‌ ای مجلس خبرگان رهبری در کشور برگزار می شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.