ایثارگران شاغل در اداره های کهگیلویه و بویراحمد تبدیل وضعیت می شوند

چکیده: یاسوج- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیروهای ایثارگر قراردادی و شرکتی شاغل در دستگاه های اجرایی این استان به زودی تبدیل وضعیت می شوند.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، آذر صفایی نیا روز پنجشنبه در نشست هماهنگی امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: لازم است که به تعداد نیروهای ایثارگر قراردادی و شرکتی شاغل در دستگاه های اجرایی این استان چارت سازمانی پیش بینی و لحاظ شود.

وی افزود: موضوع تبدیل وضعیت یکی از دغدغه های اصلی نیروهای ایثارگر قراردادی و شرکتی شاغل در دستگاه های اجرایی کشور و کهگیلویه و بویراحمد است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تحقق این امر مهم نوعی خدمت ارزنده از سوی دولت به جامعه ایثارگران کشور و استان است.

صفایی نیا عنوان کرد: لازم است که مدیران دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از چنین ظرفیت قانونی و فرصت مهمی استفاده بهینه کنند و هرگونه کم کاری و سهل انگاری در این زمینه نیز پذیرفتنی نیست.

وی ابراز داشت: نباید در زمینه پرداخت کمک هزینه ازدواج به فرزندان شهدا و ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد کوچکترین اجحافی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشاوران امور ایثارگران دستگاه های اجرایی این استان برای گردآوری تاریخ شفاهی رزمندگان و فرماندهان به منظور تهیه و تدوین دانشنامه استانی دفاع مقدس همکاری لازم را با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان داشته باشند.

صفایی نیا اظهار داشت: ثبت، ضبط و مستندسازی خاطرات، زندگینامه و رشادت های مثال زدنی رزمندگان و فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس یک تکلیف برای متولیان امر است.

وی افزود: دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به وظایف و رسالت های خود در زمینه تهیه و تدوین دانشنامه استانی دفاع مقدس عمل کنند و در صورت کم کاری و سهل انگاری نیز با آنان برخورد می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: خدمات ارائه شده به خانواده شهدا و جامعه ایثارگران این استان از سوی دولت و دستگاه های اجرایی استان باید بیش از پیش بیان و شفاف سازی شود.

صفایی نیا عنوان کرد: چنین اقدام مهمی منجر به روشنگری هر چه بیشتر افکار عمومی شده و باید از سوی مدیران اجرایی و اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد انجام شود.

کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و ۸۸۰ شهید، ۳۱۷ آزاده و افزون بر ۹ هزار جانباز تقدیم کرده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.