جدول زمانبندی قطعی برق در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد جدول زمانبندی قطعی و خاموشی های احتمالی برق در مناطق مختلف این استان را اعلام کرد.

مدیرعامل  شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعلام این زمانبندی با توجه به قطعی ‌های مکرر برق در روزهای اخیر در کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

جمال معتمدی زاده افزود: بدلیل گرمای هوا، کاهش بارندگی و کاهش تولید برق در نیروگاه های برق آبی کشور وضعیت مصرف برق در مرز هشدار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بر اساس تصمیم وزارت نیرو سقف مصرف برای هر کدام از استان های کشور تعیین شده است.

معتمدی زاده عنوان کرد: چنانچه استان ها استفاده بیشتری از این سقف مصرف اعلامی داشته باشند قطعی و خاموشی های برق برای ساکنان آنها اعمال خواهد شد.

وی ابراز داشت: بمنظور جلوگیری از ورود آسیب جدی به نیروگاه ها و تأسیسات برقی که موجب بروز قطعی و خاموشی های طولانی مدت در کشور می شود به طور روزانه سهمیه کاهش مصرف اعلام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه بندی هفتگی قطعی و خاموشی های احتمالی ناشی از مدیریت اضطراری مصرف برق در این استان به مدت ۱۲۰ دقیقه و بر اساس ۶ گروه از A تا F است.

معتمدی زاده اظهار داشت: ساعت این قطعی و خاموشی های احتمالی برق در کهگیلویه و بویراحمد نیز شامل ۹ تا ۱۱ صبح، ۱۱ صبح تا ۱۳ عصر، ۱۳ تا ۱۵ عصر، ۱۵ تا ۱۷ عصر، ۱۷ تا ۱۹ عصر و ۱۹ عصر تا ۲۱ شب است.

وی افزود: مردم کهگیلویه و بویراحمد برای تعیین روز و ساعت قطعی و خاموشی های احتمالی برق در این استان باید گروه خود را مشخص کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بمنظور تعیین گروه کافی است که پس از اولین قطعی و خاموشی برق به جدول مراجعه کرده و با تطبیق روز و ساعت آن گروه بندی مشخص خواهد شد.

معتمدی زاده عنوان کرد: مردم کهگیلویه و بویراحمد بدنبال تعیین گروه می توانند از این پس با مشاهده جدول از نوبت های بعدی قطعی و خاموشی های احتمالی برق آگاه شوند.

کهگیلویه و بویراحمد دارای افزون بر ۲۶۲ هزار مشترک برق در بخش های خانگی، اداری، کشاورزی، تجاری و صنعتی است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.