دونده کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های قهرمانی کشور دوم شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- رییس هیأت دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امیر آذریان از این استان در رقابت های دوومیدانی مردان رده سنی بزرگسالان قهرمانی کشور عنوان دوم را کسب کرد.

امیدمحمد محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت های دوومیدانی مردان رده سنی بزرگسالان قهرمانی کشور به مدت سه روز و در مواد مختلف در استان مرکزی و شهر اراک برگزار شد.

وی افزود: چهار دونده مرد رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد در این دوره از رقابت ها حضور داشته و به مصاف حریفان رفتند.

رییس هیأت دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این چهار دونده استان توانستند چهار مقام شامل یک دومی، یک چهارمی و ۲ ششمی در این رقابت ها تصاحب کنند.

محمدی عنوان کرد: در دوی سه هزار متر با مانع امیر آذریان دوم شد، در ماده پرتاب نیزه مصطفی نیکخواه و سجاد افشون به ترتیب به مقام های چهارم و ششم دست یافتند و در دوی پنج هزار متر نیز حسین نوری عنوان ششم را کسب کرد.

وی ابراز داشت: چهار دونده زن رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد نیز در رقابت های دوومیدانی بانوان قهرمانی کشور شرکت می کنند.

محمدی گفت: این چهار دونده شامل زهرا صیادی در ماده پرتاب نیزه، سعیده میریان در دوی پنج هزار و ۱۰ هزار متر، مینا میرزایی در مواد پرتاب وزنه و دیسک و زکیه مردانی در دوی ۱۰۰ و ۲۰۰ متر است.

وی اظهار داشت: رقابت های دوومیدانی زنان رده سنی بزرگسالان قهرمانی کشور به مدت ۲ روز و چهارم و پنجم خردادماه ۱۴۰۰ در استان مرکزی و شهر اراک برگزار می شود.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار سامادهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.