۸۰ کیلوگرم تریاک در یاسوج کشف شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۸۰ کیلوگرم تریاک در جاده ارتباطی یاسوج-اصفهان کشف و ضبط شد.

سرهنگ سهام صالحی روز سه شنبه در این باره اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله ای مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در جاده ارتباطی یاسوج به اصفهان ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی در جاده ارتباطی یاسوج به اصفهان به ۲دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه خودروی پژو پارس مشکوک شدند و به آنها دستور توقف دادند.

سرهنگ صالحی بیان کرد: رانندگان با بی توجهی به دستورات پلیس از محل متواری که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها خودروها نیز متوقف و در بررسی مأموران مشخص شد ۲دستگاه از خودروها اسکورت کننده مواد مخدر هستند.

وی ادامه داد: مأموران در بازرسی از خودروی پژو پارس ۸۰کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.

جانشین فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: در این رابطه ۴ نفر دستگیر و به مرجع قضائی  تحویل داده شدند.

سرهنگ صالحی عنوان کرد: خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

وی بیان کرد: مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار بوده و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر پارسال بیش از هفت تن ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط و یک هزار و ۸۴۰ مجرم در زمینه مواد مخدر شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

کهگیلویه و بویراحمد شاهراه ارتباطی استانهای جنوبی به استانهای مرکزی و شمالی کشور است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.