جریان سازی محور فعالیت خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات باشد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و جریان سازی رسانه ای سه محور اصلی فعالیت خبرنگاران این استان در انتخابات پیش رو باشد.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، محمدعلی پیرسبزی روز یکشنبه در نشست با اعضای خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: برنامه های پیشنهادی اصحاب رسانه این استان برای حضور گسترده مردم استان در انتخابات پیش رو به طور همه جانبه حمایت می شود.

وی افزود: توجه به آموزش سواد رسانه ای و محتواسازی رسانه ای از مهمترین ضروریات کار خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد به ویژه در زمینه برگزاری انتخابات سالم و پرشور در این استان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تولید محتوای رسانه ای برای فضای مجازی نیز جزو رسالت های مهم خبرنگاران این استان در انتخابات پیش رو باشد.

پیرسبزی عنوان کرد: دشمنان همواره سعی در دلسرد کردن ملت ایران برای حضور در انتخابات دارند و باید اصحاب رسانه کشور و کهگیلویه و بویراحمد آمادگی مقابله مطلوب با این هجمه ها را داشته باشند.

وی ابراز داشت: اعضای خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان نسبت به آموزش سواد رسانه ای به خبرنگاران استان اهتمام بیشتری کنند.

جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ و به ‌طور همزمان چهار انتخابات شامل سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌ دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی و میان ‌دوره‌ ای مجلس خبرگان رهبری در کشور برگزار می شود.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.