تیرانداز کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های کشوری سوم شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- رییس هیأت تیراندازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امیر محمدیان تیرانداز رده سنی نوجوانان این استان در رشته اهداف پروازی رقابت های کشوری مقام سوم را کسب کرد.

اشکان طاهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت چهار روز و با شرکت ۱۰۰ تیرانداز مرد رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از سراسر کشور در تهران برگزار شد.

وی افزود: تیراندازان شرکت کننده در این رقابت ها در مواد تراپ و اسکیت رشته اهداف پروازی به مصاف یکدیگر رفتند.

رییس هیأت تیراندازی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در دیدار پایانی ماده تراپ رده سنی بزرگسالان این رقابت ها علیرضا عسکری و امیرحسین آقازاده از تهران به ترتیب اول و دوم شدند و سعید صدری از آذربایجان غربی نیز به مقام سوم دست یافت.

طاهری عنوان کرد: در همین ماده و در رده سنی نوجوانان و جوانان محمد بیرانوند از لرستان، حسین دهقان از فارس و امیر محمدیان از کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی ابراز داشت: در ماده اسکیت این رقابت ها علی دوستی از مازندران اول شد، البرز اینانلو از تهران عنوان دوم را تصاحب کرد و امیرمحمد دادگر از آذربایجان غربی نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

طاهری گفت: آیین اهدای جوایز نقدی و احکام ورزشکاران برتر این رقابت ها با حضور علی دادگر رییس فدراسیون دوومیدانی، محمدحسین حمیسی نایب رییس فدراسیون و جمعی از مربیان و داوران امروز شنبه همراه با رعایت نکات بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در تهران برگزار شد.

افزون بر ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.