ارائه خدمات فرهنگی از طریق فضای مجازی در دوران پساکرونا ادامه دارد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارائه بخشی از خدمات فرهنگی، هنری و ادبی این نهاد به جامعه هدف و انجام فعالیت های مختلف آن از طریق فضای مجازی در دوران پساکرونا نیز ادامه دارد.

کبری اخلاقی نبا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تجربه هایی ارزشمند در زمینه ارائه بخشی از خدمات و انجام فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از طریق فضای مجازی در دوران کرونا کسب شده است.

وی افزود: لازم است که مسؤولان و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد استفاده بهتری از این تجربه ها کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مشکلات و ایرادهای احتمالی در زمینه ارائه بخشی از خدمات و انجام فعالیت های کانون پرورش فکری این استان از طریق فضای مجازی برطرف می شود.

اخلاقی نیا با اشاره به همه ‌گیری بیماری کرونا در جهان، کشور و کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ارائه بخشی از خدمات و انجام فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان از زمان آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون تعطیل و متوقف نشده است.

وی ابراز داشت: نکته مهم آن است که از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون تنها نوع ارائه بخشی از خدمات و انجام فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد تغییر شکل یافته و به جای حضوری بودن از طریق تولید محتوا در فضای مجازی بوده است.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.