رسانه ها نقش مهمی در حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای دارند

چکیده: گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران با بیان اینکه  رسانه‌ها در انتخابات خرداد ماه امسال نقش مهمی در حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای دارند گفت: رسانه‌ها در انتشار اخبار انتخاباتی و مسائل امنیتی خطوط قرمز را مد نظر داشته باشند.

علیرضا اتابک روز سه شنبه در نشست با اصحاب رسانه با موضوع برگزاری انتخابات افزود: رسانه ها با آگاهی کامل خبرها را منتشر کنند و به رسالت اصلی خود یعنی ایجاد پلی دو سویه بین حاکمیت و مردم پایبند باشند.

وی  ابراز کرد: افرادی که به عرصه خبرنگاری ورود پیدا می‌کند باید علم رسانه و آگاهی خود را بالا ببرند چرا که این عرصه پرمخاطره است.

فرماندار گچساران اظهار داشت: همدلی، اتحاد و روشنگری از عوامل مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو است.

اتابک تصریح کرد: نقش رسانه ها و فضای مجازی در روشنگری و هدایت افکار عمومی به ویژه اهمیت برخی موضاعات مانند انتخابات بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه آگاهی بخشی از شرایط موجود جامعه از رسالت های مهم رسانه است اظهار داشت: رسانه‌های این شهرستان در آگاه‌سازی و اطلاع رسانی در زمینه مقابله با شیوع کرونا، بهترین عملکرد را داشته‌اند.

اتابک ادامه داد: رسانه‌ها  با حضور در جلسات و میان مردم در انتشار اخبار، گزارش‌ها و  گفت و گو با کارشناسان و به طریق مختلف تلاش کردند تا مردم را نسبت به مخاطرات این ویروس و راه‌های پیشگیری از آن آشنا کنند .

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو در گچساران گفت: یکی از مسائل مهم برگزاری انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی است چرا که انتخابات برای این شهرستان حائز اهمیت است.

اتابک به تبلیغات زود هنگام برخی از داوطلبان میان دوره مجلس و شورای اسلامی شهر  اشاره کرد و افزود: این اقدامات جرایم انتخاباتی  می باشند و برابر  قانون با این افراد متخلف برخورد خواهد شد.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.