۴ بیمار کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد جان باختند

چکیده: یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: شمار قربانیان بیماری کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد متاسفانه با فوت چهار بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۳۰ نفر رسید.

پرویز یزدان پناه عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون ۳۸۰ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای کهگیلویه و بویراحمد بستری هستند که از این تعداد ۱۹۶ بیمار مبتلای قطعی و ۲۷ نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه درمان هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد:از مجموع ۴۸۰ نمونه پی سی آر دریافت شده از آزمایشگاه سلولی و مولکولی یاسوج حدود ۳۵ درصد موارد مثبت بودند و بیشترین موارد مثبت در شهرستان‌های بویراحمد و کهگیلویه بوده است.

وی ابراز داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تا کنون افزون بر ۴۲ هزار ۹۸۲ نفر از بیمران مبتلا بهبود یافته اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  از مردم درخواست کرد رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی گرفته و از شرکت در تجمعات، دورهمی‌ها و حضور در مکان‌های شلوغ و پرخطر خود داری کنند.

هم اکنون شهرستان های بویراحمد و گچساران در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد در وضع قرمز کرونایی قرار دارند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.