۳۳۷ ولادت حاصل از چندقلوزایی در کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد

چکیده: یاسوج- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته ۳۳۷ واقعه ولادت حاصل از چندقلوزایی در این استان به ثبت رسید.

داوود صادقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد شامل ۱۶۰ ولادت دوقلو، چهار ولادت سه قلو و یک ولادت پنج قلو بوده است.

وی افزود: سال گذشته ۱۱ هزار و ۱۵۳ واقعه ولادت در کهگیلویه و بویراحمد ثبت شد.

مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تعداد واقعه ولادت ثبت شده در مهلت قانونی در این استان در سال گذشته ۱۱ هزار و ۲۹ مورد معادل حدود ۹۹ درصد بوده است.

صادقی عنوان کرد: تعداد واقعه وفات ثبت شده در کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته سه هزار و ۵۳۷ مورد بوده که سه هزار و ۴۳۷ مورد معادل ۹۷ درصد در مهلت قانونی به ثبت رسیده است.

وی ابراز داشت: سال گذشته به طور میانگین در هر ماه تعداد ۲۹۵ واقعه وفات در کهگیلویه و بویراحمد ثبت شده است.

صادقی گفت: اسامی آراد، حسین، امیرعلی، سامیار، رضا و امیرحسین بین پسران و اسامی رستا، فاطمه، آوا، زهرا، نیکا و آوینا بین دختران بیشترین فراوانی را سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد داشته‌ اند.

وی اظهار داشت: سال گذشته ۶ هزار و ۷۹۹ واقعه ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد به ثبت رسید که از این تعداد پنج هزار و ۵۴۳ مورد شهری و یک هزار و ۲۵۶ مورد نیز روستایی بوده است.

صادقی افزود: ۵۱۵ هزار و ۱۳۸ نفر سال گذشته برای دریافت کارت ملی هوشمند در کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کردند که برای ۴۳۵ هزار و ۷۱۵ نفر کارت صادر شده و ۴۲۳ هزار و ۷۱۵ نفر نیز کارت خود را تحویل گرفته اند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.