چند خبر کوتاه از گچساران و باشت

چکیده: گچساران - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت گفت: یکهزار و۲۰۰ پرس غذای گرم در چند روز اخیر بین مددجویان این نهاد حمایتی در این شهرستان توزیع شده است.

سید عبدالحمید ولی پور روز  دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد غذای گرم در قالب اطعام طرح اطعام مهدوی طبخ و بین نیازمندان باشتی توزیع شده است.

رییس کمیته امداد امام خنینی (ره) باشت تصریح کرد: مردم  این شهرستان در دهه نخست ماه رمضان ۶۶میلیون ریال صدقه پرداخت کرده اند.

ولی پور ابراز داشت: در مجموع مشارکت های مردمی دهه نخست رمضان برای کمک به نیازمندان در باشت و در قالب طرح های محسنین،اکرام ایتام،صدقه و اطعام مهدوی ۹۲۹ میلیون و۴۵۱ هزار ریال بوده است.

یکهزار و ۵۳۷ خانوار نیازمند زیر پوشش امداد امام خمینی (ره) شهرستان ۲۲ هزار نفری باشت قرار دارد.

کشف کالای قاچاق

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف ۲ تن آرد قاچاق از یک دستگاه خودروی وانت سایپا در محور دیلم به این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “سید محمد موسوی”اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی آبشیرین این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی وانت سایپا حامل کالای قاچاق مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

 موسوی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو ۲ تن آرد قاچاق کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران تصریح کرد: در این رابطه ۲ نفر دستگیر و به مرجع قضایی تحویل و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.