تاییدصلاحیت داوطلبان میان دوره ای گچساران وباشت ۱۸اردیبهشت اعلام میشود

چکیده: گچساران- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: نتایج تایید صلاحیت داوطلبان میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان های گچساران و باشت در هیات های اجرایی استانی هجدهم اردیبهشت ماه امسال اعلام می شود.

فتاح محمدی پنجشنبه شب در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:هیات نظارت انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد ۲۰ روز برای بررسی تایید صلاحیت داوطلبان فرصت دارد که هم اکنون در اواسط مهلت قانونی فرایند بررسی تایید صلاحیت قرار داریم.

دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:مطالب عنوان شده در فضای مجازی درباره تایید یا رد داوطلبان انتخابات میاندوره ای گچساران و باشت گمانه زنی های شخصی است و هیچ وجهه قانونی ندارد.

محمدی تاکید کرد:با مشارکت هیات نظارت و ستاد انتخابات استان با گردانندگان شبکه های اجتماعی یا پایگاه های های خبری که اقدام به خبرهای خلاف واقعیت می کند برخورد خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در فرایند استعلام از مراجع چهارگانه انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در گچساران و باشت صلاحیت یک نفر احراز نشد و یک نفر هم از ادامه کار انصراف داد.

محمدی در مورد انتخابات مناطق روستایی و عشایر استان نیز تصریح کرد:مراحل بررسی صلاحیت داوطلبان هم اکنون در هیات های اجرایی در حال انجام است و نتایج بررسی ها سی و یکم اردیبهشت به اطلاع داوطلبان می رسد فرصت لازم به داوطلبان رد صلاحیت شده داده خواهد شد.

محمدی عنوان کرد:برای هرکرسی شوراهای روستایی در کهگیلویه و بویراحمد ۲ داوطلب نویسی کرده اند.

وی تاکید کرد: رقابت برای۲ هزار و۶۱۷ کرسی در روستاها و۱۸کرسی تیره های عشایر کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.

محمدی تاکید کرد:ثبت نام چهار هزار و ۵۱۱ نفر برای کسب کرسی های شوراهای روستایی وعشایر در استان نهایی شده است..

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.