گام اساسی برای رونق در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد برداشته شود

چکیده: یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: لازم است که با توجه به شعار امسال با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گام اساسی برای رونق در شهرک‌ های صنعتی این استان برداشته شود.

به گزارش توازن و به نقل از ایرنا، کیامرث حاجی ‌زاده روز یکشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شماره سه یاسوج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشکلات و کمبودهای شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد هر چه سریعتر برطرف و زیرساخت ‌های مورد نیاز در آنها نیز فراهم شود.

وی افزود: تمامی این موارد در بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور و اعتبارات امسال کهگیلویه و بویراحمد لحاظ شده است.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۹۵ کارگاه و واحد تولیدی فعال در شهرک صنعتی شماره سه یاسوج وجود دارد و معاونت عمرانی استانداری استان نیز موظف است زیرساخت‌ های مورد نیاز آن را فراهم کند.

حاجی زاده عنوان کرد: پس از پیگیری های لازم اعتبار لازم به کمربندی یاسوج اختصاص داده شد.

وی ابراز داشت: اختصاص این اعتبار در قالب جاده ارتباطی بابامیدان – یاسوج – اصفهان بوده و مقداری از آن نیز به صورت نقدی در اختیار شرکت زیرساخت و اداره ‌کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد قرار می‌ گیرد.

حاجی زاده گفت: عملیات اجرایی کمربندی یاسوج از هفته آینده آغاز می‌ شود که پس از افتتاح کمک بسزایی به پیشگیری از بروز سوانح رانندگی و روان شدن ترافیک می ‌کند.

کهگیلویه و بویراحمد دارای ۲۱ شهرک صنعتی مصوب و ۱۳ شهرک صنعتی در حال فعالیت است.

هم اینک ۳۲۲ واحد تولیدی با اشتغالزایی افزون بر پنج هزار نفر در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.