پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری کهگیلویه و بویراحمد مراجعه کنند

چکیده: یاسوج- ایرنا- روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله نخست هشتمین آزمون استخدام فراگیر در فرمانداری ‌ها و بخشداری‌ های تابعه استانداری این استان برای مصاحبه حضوری مراجعه کنند.

در این اطلاعیه که نسخه ای از آن روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان این آزمون استخدام به مدت ۶ روز و از ۱۵ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در ۲ شیفت کاری از ساعت هشت صبح تا ۱۳ عصر و ۱۴ تا ۱۶ عصر در استانداری کهگیلویه و بویراحمد واقع در میدان امام حسین (ع) یاسوج برگزار می شود.

در ادامه این اطلاعیه بیان شده است: مراجعه نکردن داوطلبان استخدام در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد در زمان مقرر به منزله انصراف آنها تلقی می شود.

در این اطلاعیه عنوان شده است: این مصاحبه حضوری برای احراز شایستگی داوطلبان استخدام در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد از نظر مهارت شغلی، تخصص، ویژگی های شخصی و روانشناختی و بررسی سوابق آموزشی است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان استخدام در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد با همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه حداقل ۱۵ دقیقه قبل از ساعت مورد نظر با رعایت نکات بهداشتی در محل حضور یابند.

در پایان این اطلاعیه بیان شده است: بخشی از امتیازات داوطلبان استخدام در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد به سوابق آموزشی اختصاص یافته و افرادی که دارای چنین مدارکی هستند نسبت به ارائه اصل و کپی آنها اقدام کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.