موضوع درگیری و ضرب و شتم نیروهای اورژانس یاسوج در حال پیگیری است

چکیده: یاسوج- ایرنا- سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: موضوع درگیری و ضرب و شتم نیروهای اورژانس یاسوج در حین ماموریت در حال پیگیری است.

جهانبخش وحدت نژاد روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: شب گذشته ساعت ۲۳ بامداد طی تماس با اورژانس ۱۱۵ یاسوج، مبنی بر کمک به خانمی جوان که به علت مسمومیت با الکل دچار عوارض شده بود، بلافاصله آمبولانس اورژانس ۱۱۵ پایگاه مادوان به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: بیمار با خودرو سواری پژو پارس در حال حرکت بود و جنب زندان مرکزی پرسنل اورژانس ۱۱۵ به خودرو مذکور رسیدند و بلافاصله بر بالین بیمار حاضر شدند.

وحدت نژاد ادامه داد: با توجه به شرایط بیمار و بعد از انجام معاینات پزشکی اولیه توسط نیروهای اورژانس، تصمیم به انتقال بیمار گرفتند اما همراهان بیمار جهت انتقال شخص بیمار به مرکز درمانی همکاری ننموده و اصرار به درمان در آمبولانس داشتند.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: با توجه به محدودیت های نیروهای اورژانس در درمان بیمار و یا مصدومان و راهنمایی های لازم به همراهان بیمار در خصوص انتقال فرد بیمار، در نهایت پرسنل اورژانس ۱۱۵ با مقاومت شدید همراهان بیمار مواجه و در نهایت منجر به ضرب و شتم ۲ نفر از پرسنل شد.

وی تاکید کرد: موضوع درگیری از سوی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی نزد مراجع قضایی در حال پیگیری است.

۱۶ پایگاه شهری، ۲۸ پایگاه جاده ای و یک پایگاه های هوایی اورژانس در این استان به مردم خدمت رسانی می کنند.

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.